Lizingas ir draudimas

Visą parduodamą statybinę techniką HML, UAB klientai gali įsigyti lizingo būdu. Paslaugomis gali naudotis tiek juridiniai (įmonės, bendrovės, įstaigos ir pan.), tiek fiziniai (privatūs) asmenys.

Populiariausios yra šios lizingo rūšys:

1. Finansinis lizingas

Finansinis lizingas – tai puikus investicijos finansavimo įrankis, tinkantis tiek stambioms, tiek smulkioms įmonėms. Pasinaudojęs šia finansavimo galimybe klientas galės laisvai naudoti įsigytą statybinę techniką. Finansinio lizingo esmė yra susijusi su Lizingo gavėjo materialaus turto vertės apskaita. Lizingo įmoką sudaro turto išpirkimo įmoka ir palūkanos. Palūkanos ir nusidėvėjimas priskiriami prie sąnaudų, o pridėtinės vertės mokestis apskaitomas atitinkamai pagal LR įstatymus. Technika priklauso lizingo kompanijai nuosavybės teise visus metus arba lizingo sutarties galiojimo laikotarpiu. Nuosavybės teisė pereina Lizingo gavėjui iš karto sumokėjus paskutinę įmoką. PVM nuo technikos vertės (21 proc.) ir palūkanos yra įtraukti į eilines mėnesio įmokas.

Privalumai:

  • Nereikia įkeisti papildomo turto;
  • Pagrindines sąlygas (pradinės įmokos dydį, lizingo laikotarpį, mokėjimo būdą) pasirenkate atsižvelgdami į savo poreikius ir galimybes;
  • Padedame įsigyti pageidaujamą turtą, sutvarkome pirkimo dokumentus.

 

2. Statybinės technikos veiklos nuoma

Veiklos nuoma – tai nuomos sandoris, kai lizingo bendrovė įsigyja kliento pageidaujamą turtą ir perduoda jį klientui naudotis iš anksto sutartam laikotarpiui. Pasibaigus nuomos sutarčiai, klientas gali grąžinti turtą lizingo bendrovei, sudaryti naują veiklos nuomos sutartį tam pačiam turtui ar sudaryti sutartį naujam turtui. Teikiamos paslaugos esmė – statybinės technikos veiklos nuomos paslaugų teikimas už tam tikrą pastovų mokestį bei statybinės technikos aptarnavimas, išlaisvinant apyvartines lėšas, supaprastinant apskaitą, sumažinant tiesioginės veiklos palaikymo, aptarnavimo kaštus.

3. Mobilios technikos draudimas

Mobilios technikos draudimas – tai draudimo rūšis, skirta drausti specialiosios paskirties mašinas, kurios negali būti draudžiamos įprastu turto ar transporto priemonių draudimu. Tai ypač aktualu ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms, statybinėms organizacijoms, miško, krovos darbus vykdančioms įmonėms. Priklausomai nuo draudimo varianto, technika yra draudžiama ne tik nuo avarijų bet ir nuo įvairių atsitikimų dirbant, pvz. apvirtimų, susidūrimų, taip pat nuo ugnies, vandens, vagystės, gamtinių jėgų ir kitų turtinių rizikų. Nelaimės atveju draudimas yra didelė pagalba ir finansinė parama turto netekusiam savininkui. Savo praktikoje turime ne vieną atvejį kuomet draudimo išmoka išgelbėjo nuo galimo veiklos sustabdymo.
Negana to, savo klientams turime specialias draudimo sąlygas, tad tikrai galime pateikti ne tik patrauklią kainą, bet ir kliento poreikius atitinkantį pasiūlymą. Visu sutarties laikotarpiu konsultuojame, patariame ir padedame nutikus žalai.

Kontaktai

Jeigu turite klausimų dėl HYUNDAI serviso, originalių detalių arba gamyklinės garantijos susisiekite su mūsų serviso vadovu:

Gintautas Šiaulys

+370 652 97277