VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX380AL“

Nauja technika, Vikšriniai Ekskavatorai
Variklis Cummins L9
Darbinis svoris 39100 kg
Kaušo talpa 1.46 m³ - 2.32 m³
Maksimalus kasimo siekis 11820 mm

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX380AL“

Techninė informacija

Variklis
Cummins L9
Darbinis svoris
39100 kg
Kaušo talpa
1.46 m³ – 2.32 m³
Nominali variklio galia
272 kW / 365 ag / 2100 aps/min
Galingumas, kW
272 kW
Antstato posūkio greitis
10.4 aps/min
Važiavimo greitis (min / max)
3.5 / 5.7 km/h
Maksimalus kasimo gylis
8220 mm
Maksimalus kasimo siekis
11820 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
259.9 kN
Strėlės plėšimo jėga (iso)
200.1 kN

Gaminių aprašas

Kad būtų užtikrinamas tikslus variklio galios ir siurblio srauto valymas, panaudota daugybė išmanių technologijų. Sistema EPIC (Electronic Pump Independent Control – nepriklausomas elektroninis siurblio valdymas) dėl automatizuoto individualaus hidraulinių siurblių valdymo padidina efektyvumą. Kad kiekvieną dieną būtų pasiekiamas geras našumas, papildomos priemonės optimizuoja veikimą ir stebėjimą.

EPIC (nepriklausomas elektroninis siurblio valdymas)

Sistema EPIC (Electronic Pump Independent Control – nepriklausomas elektroninis siurblio valdymas), išlaikydama našumą, dėl kompiuterizuoto individualaus hidraulinių siurblių valdymo sumažina degalų sąnaudas. Sistema padeda sumažinti hidraulinio srauto nuostolius ir iki maksimumo padidinti našumą

ECO matuoklis

Jums dirbant, ECO matuoklis pateikia momentinę informaciją apie degalų sąnaudas. Kad galėtumėte dirbti taupiau, taip pat galite peržiūrėti išsamią informaciją apie vidutines, valandines ir dienos degalų sąnaudas.

Pažangus aplinkinio vaizdo stebėjimas

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (Advanced Around View Monitoring – AAVM) šalia esančią darbinę aplinką leidžia apžvelgti 360° kampu ir taip išvengti nelaimingų atsitikimų. Ji apima ir sumanaus judančių objektų aptikimo technologiją (Intelligent Moving Object Detection – IMOD), kuri pajunta, kai prie mašinos penkių metrų atstumu priartėja žmonės ar daiktai, ir apie tai įspėja.