VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX300 L“

Nauja technika, Vikšriniai Ekskavatorai
Variklis Cummins B6.7
Darbinis svoris 30730 kg
Kaušo talpa 1.27 m³ - 1.85 m³
Maksimalus kasimo siekis 18530 mm

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX300 L“

Techninė informacija

Variklis
Cummins B6.7
Darbinis svoris
30730 kg
Kaušo talpa
1.27 m³ – 1.85 m³
Nominali variklio galia
198 kW / 265 ag / 2000 aps/min
Galingumas, kW
198 kW
Antstato posūkio greitis
11.2 aps/min
Važiavimo greitis (min / max)
3.4 / 6.1 km/h
Maksimalus kasimo gylis
14740 mm
Maksimalus kasimo siekis
18530 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
191.2 kN
Strėlės plėšimo jėga (iso)
190.3 kN

Gaminių aprašas

Nauja HX330AL sistema EPIC (Electronic Pump Independent Control – nepriklausomas elektroninis siurblio valdymas) padidina efektyvumą dėl kompiuterizuoto individualaus hidraulinių siurblių valdymo. Dėl integruotos išmetamųjų dujų baigiamojo apdorojimo sistemos ir nepriklausomo elektroninio siurblio valdymo sistemos (Electronic Pump Independent Control – EPIC) priežiūra tampa lengvesnė. Integruota novatoriška baigiamojo apdorojimo sistema sumažina išmetamųjų teršalų kiekį ir techninės priežiūros poreikį. Ji tiekia visą galią, kurios reikia sunkiems darbams atlikti ir žemei greitai išlyginti.

  • EPIC (Electronic Pump Independent Control – nepriklausomas elektroninis siurblio valdymas) padidina efektyvumą dėl kompiuterizuoto individualaus hidraulinių siurblių valdymo.
  • Ergonomiška vairalazdės konstrukcija
  • Lengvai naudojamas mašinos 3D orientavimas, kuris suteikia tikslų grįžtamąjį kaušo ryšį

EPIC (nepriklausomas elektroninis siurblio valdymas)

Sistema EPIC (Electronic Pump Independent Control – nepriklausomas elektroninis siurblio valdymas), išlaikydama našumą, dėl kompiuterizuoto individualaus hidraulinių siurblių valdymo sumažina degalų sąnaudas. Sistema padeda sumažinti hidraulinio srauto nuostolius ir iki maksimumo padidinti našumą

ECO matuoklis

Jums dirbant, ECO matuoklis pateikia momentinę informaciją apie degalų sąnaudas. Kad galėtumėte dirbti taupiau, taip pat galite peržiūrėti išsamią informaciją apie vidutines, valandines ir dienos degalų sąnaudas.

Pažangus aplinkinio vaizdo stebėjimas

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (Advanced Around View Monitoring – AAVM) šalia esančią darbinę aplinką leidžia apžvelgti 360° kampu ir taip išvengti nelaimingų atsitikimų. Ji apima ir sumanaus judančių objektų aptikimo technologiją (Intelligent Moving Object Detection – IMOD), kuri pajunta, kai prie mašinos penkių metrų atstumu priartėja žmonės ar daiktai, ir apie tai įspėja.

Centrinis prietaisų skydelis

Centrinis prietaisų skydelis leidžia nuolat stebėti mašinos būseną ir darbinius parametrus, įskaitant įspėjimus dėl perkrovos; judėjimo avarinius signalus, posvyrio jutiklį, informaciją apie šildytuvo sąveikavimą, langų valytuvus ir lempas, garso AUX įvesties ir oro kondicionavimo sistemų indikatorius. Ekrane galima greitai patikrinti karbamido lygį ir lauko temperatūrą. Didelis jutiklinis ekranas darbo metu yra lengvai įskaitomas – tai didina saugą ir patogumą.

„Hi-MATE“

Kad būtų maksimaliai patogu ir saugu, visuose „Hyundai“ vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta tik „Hyundai“ turima technikos parko nuotolinio valdymo sistema „Hi-MATE“, kurioje, siekiant užtikrinti aukščiausią techninės priežiūros ir pagalbos lygį, naudojama mobiliųjų duomenų technologija. Ši sistema palengvina mašinos našumo vertinimą, techninės priežiūros užduočių planavimą ir reikiamų išlaidų taupymo priemonių nustatymą. Be to, ji turi geografinio ribojimo priemones, kurios mašinas saugo nuo vagysčių ir neleistino naudojimo.