VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX235 LCR“

Nauja technika, Vikšriniai Ekskavatorai
Variklis Cummins B6.7
Darbinis svoris 24000 kg
Kaušo talpa 0.80 m³ - 1.34 m³
Maksimalus kasimo siekis 9910 mm

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX235 LCR“

Techninė informacija

Variklis
Cummins B6.7
Darbinis svoris
24000 kg
Kaušo talpa
0.80 m³ – 1.34 m³
Nominali variklio galia
129 kW / 173 ag / 2200 aps/min
Galingumas, kW
129 kW
Antstato posūkio greitis
11.3 aps/min
Važiavimo greitis (min / max)
3.2 / 5.6 km/h
Maksimalus kasimo gylis
6670 mm
Maksimalus kasimo siekis
9910 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
152.0 kN
Strėlės plėšimo jėga (iso)
151.0 kN

Informacija apie gaminį

HX235A LCR turi naują A serijos viršutinio rėmo konstrukciją, kuri reikšmingai padidina keliamąją galią. Tai derinant su mažesne galine pasisukimo iškyša ir nauju kėlimo režimu, ši galinga mašina tampa puikiu kasimo ir sunkių krovinių perkėlimo universalu. Sistema EPFC (Electronic Positive Flow Control – elektroninis pozityvus srauto valdymas) gerina valdymo tikslumą ir taip pat mažina degalų sąnaudas. Sistema leidžia operatoriams mašiną pritaikyti darbui ir rankoms ir taip užtikrina optimalų galios ir tikslumo balansą.

  • Palyginti su HX serija ir P režimu, kasdienės degalų sąnaudos yra 10 % mažesnės
  • Iki 10 % sutaupomų degalų lyginant žemę
  • 10 % didesnė vairuotojui skirta kabinos erdvė

Sumanus galios valdymas

Mašinos eksploatacines savybes pritaikykite pagal save. Sumanaus galios valdymo sistema (Intelligent Power Control – IPC) hidraulinius siurblius sureguliuoja pagal jūsų atliekamą darbą. Kad geriau pritaikytumėte mašinos eksploatacines savybes, tiesiog pasirinkite greičio režimą, balansavimo režimą ar efektyvumą.

ECO matuoklis

Jums dirbant, ECO matuoklis pateikia momentinę informaciją apie degalų sąnaudas. Kad galėtumėte dirbti taupiau, taip pat galite peržiūrėti išsamią informaciją apie vidutines, valandines ir dienos degalų sąnaudas.

Pažangus aplinkinio vaizdo stebėjimas

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (Advanced Around View Monitoring – AAVM) šalia esančią darbinę aplinką leidžia apžvelgti 360° kampu ir taip išvengti nelaimingų atsitikimų. Ji apima ir sumanaus judančių objektų aptikimo technologiją (Intelligent Moving Object Detection – IMOD), kuri pajunta, kai prie mašinos penkių metrų atstumu priartėja žmonės ar daiktai, ir apie tai įspėja.

Centrinis prietaisų skydelis

Centrinis prietaisų skydelis leidžia nuolat stebėti mašinos būseną ir darbinius parametrus, įskaitant įspėjimus dėl perkrovos; judėjimo avarinius signalus, posvyrio jutiklį, informaciją apie šildytuvo sąveikavimą, langų valytuvus ir lempas, garso AUX įvesties ir oro kondicionavimo sistemų indikatorius. Ekrane galima greitai patikrinti karbamido lygį ir lauko temperatūrą. Didelis jutiklinis ekranas darbo metu yra lengvai įskaitomas – tai didina saugą ir patogumą.

„Hi-MATE“

Kad būtų maksimaliai patogu ir saugu, visuose „Hyundai“ vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta tik „Hyundai“ turima technikos parko nuotolinio valdymo sistema „Hi-MATE“, kurioje, siekiant užtikrinti aukščiausią techninės priežiūros ir pagalbos lygį, naudojama mobiliųjų duomenų technologija. Ši sistema palengvina mašinos našumo vertinimą, techninės priežiūros užduočių planavimą ir reikiamų išlaidų taupymo priemonių nustatymą. Be to, ji turi geografinio ribojimo priemones, kurios mašinas saugo nuo vagysčių ir neleistino naudojimo.