VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX220AL“

Nauja technika, Vikšriniai Ekskavatorai
Variklis Cummins B6.7
Darbinis svoris 22100 kg
Kaušo talpa 0.80 m³ - 1.34 m³
Maksimalus kasimo siekis 10020 mm

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX220AL“

Techninė informacija

Variklis
Cummins B6.7
Darbinis svoris
22100 kg
Kaušo talpa
0.80 m³ – 1.34 m³
Nominali variklio galia
129 kW / 173 ag / 2200 aps/min
Galingumas, kW
129 kW
Antstato posūkio greitis
11.4 aps/min
Važiavimo greitis (min / max)
3.5 / 5.4 km/h
Maksimalus kasimo gylis
6400 mm
Maksimalus kasimo siekis
10020 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
152.0 kN
Strėlės plėšimo jėga (iso)
151.0 kN

Informacija apie gaminį

HX220AL naudojama nauja variklio diagnostikos prijungties režimu sistema (Engine Connected Diagnostics – ECD), kuri, siekiant greičiausio ir lengviausio sprendimo, apie visus variklio gedimus tuojau pat praneša „Hi-MATE“ ir variklio gamintojui. O nauja sistema EPFC (Electronic Pump Flow Control – elektroninis siurblio srauto valdymas) pagerina kontrolę ir sumažina eksploatacines išlaidas.

  • Nauja variklio platforma. Be EGR
  • Elektroninio siurblio srauto valdymo sistema (Electronic pump flow control – EPFC)
  • 2D/3D mašinos orientavimas

ECO matuoklis

Jums dirbant, ECO matuoklis pateikia momentinę informaciją apie degalų sąnaudas. Kad galėtumėte dirbti taupiau, taip pat galite peržiūrėti išsamią informaciją apie vidutines, valandines ir dienos degalų sąnaudas.

Pažangus aplinkinio vaizdo stebėjimas

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (Advanced Around View Monitoring – AAVM) šalia esančią darbinę aplinką leidžia apžvelgti 360° kampu ir taip išvengti nelaimingų atsitikimų. Ji apima ir sumanaus judančių objektų aptikimo technologiją (Intelligent Moving Object Detection – IMOD), kuri pajunta, kai prie mašinos penkių metrų atstumu priartėja žmonės ar daiktai, ir apie tai įspėja.

„Hi-MATE“

Kad būtų maksimaliai patogu ir saugu, visuose „Hyundai“ vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta tik „Hyundai“ turima technikos parko nuotolinio valdymo sistema „Hi-MATE“, kurioje, siekiant užtikrinti aukščiausią techninės priežiūros ir pagalbos lygį, naudojama mobiliųjų duomenų technologija. Ši sistema palengvina mašinos našumo vertinimą, techninės priežiūros užduočių planavimą ir reikiamų išlaidų taupymo priemonių nustatymą. Be to, ji turi geografinio ribojimo priemones, kurios mašinas saugo nuo vagysčių ir neleistino naudojimo.