VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX160 L“

Nauja technika, Vikšriniai Ekskavatorai
Variklis Cummins B4.5 Stage V
Darbinis svoris 18666 kg
Kaušo talpa 0.73 m³ - 0.96 m³
Maksimalus kasimo siekis 9110 mm

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX160 L“

Techninė informacija

Variklis
Cummins B4.5 Stage V
Darbinis svoris
18666 kg
Kaušo talpa
0.73 m³ – 0.96 m³
Nominali variklio galia
114 kW / 155 ag / 2200 aps/min
Galingumas, kW
113 kW
Antstato posūkio greitis
10.3 aps/min
Važiavimo greitis (min / max)
3.1 / 5.4 km/h
Maksimalus kasimo gylis
5690 mm
Maksimalus kasimo siekis
9110 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
126.0 kN
Strėlės plėšimo jėga (iso)
92.0 kN

Informacija apie gaminį

Kaip ir visi „Hyundai“ ekskavatoriai, HX160L garsėja dėl operatoriaus komforto. Privalumai apima erdvią kabiną, paprastus valdymo elementus, puikų matomumą, puikių eksploatacinių savybių oro kondicionavimo sistemą ir papildomą dėtuvę.

Tvirtos medžiagos ir visapusiški bandymai užtikrina ilgalaikį patikimumą. Ilgesni techninės priežiūros intervalai ir lengva techninė priežiūra sutrumpina dirbtuvėse praleidžiamą laiką. Kad būtų lengviau atlikti techninę priežiūrą, pagrindinės techninės priežiūros zonos yra lengvai prieinamos, o tepimo taškai – centralizuoti.

  • Kietųjų dyzelino dalelių ir azoto oksidų kiekio sumažėjimas 90 %
  • 4 % greitesnis sunkvežimio pakrovimas
  • Iki 18 % sutaupomų degalų pakraunant sunkvežimius ir lyginant žemę

Sumanus galios valdymas

Mašinos eksploatacines savybes pritaikykite pagal save. Sumanaus galios valdymo sistema (Intelligent Power Control – IPC) hidraulinius siurblius sureguliuoja pagal jūsų atliekamą darbą. Kad geriau pritaikytumėte mašinos eksploatacines savybes, tiesiog pasirinkite greičio režimą, balansavimo režimą ar efektyvumą.

ECO matuoklis

Jums dirbant, ECO matuoklis pateikia momentinę informaciją apie degalų sąnaudas. Kad galėtumėte dirbti taupiau, taip pat galite peržiūrėti išsamią informaciją apie vidutines, valandines ir dienos degalų sąnaudas.

Pažangus aplinkinio vaizdo stebėjimas

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (Advanced Around View Monitoring – AAVM) šalia esančią darbinę aplinką leidžia apžvelgti 360° kampu ir taip išvengti nelaimingų atsitikimų. Ji apima ir sumanaus judančių objektų aptikimo technologiją (Intelligent Moving Object Detection – IMOD), kuri pajunta, kai prie mašinos penkių metrų atstumu priartėja žmonės ar daiktai, ir apie tai įspėja.

Centrinis prietaisų skydelis

Centrinis prietaisų skydelis leidžia nuolat stebėti mašinos būseną ir darbinius parametrus, įskaitant įspėjimus dėl perkrovos; judėjimo avarinius signalus, posvyrio jutiklį, informaciją apie šildytuvo sąveikavimą, langų valytuvus ir lempas, garso AUX įvesties ir oro kondicionavimo sistemų indikatorius. Ekrane galima greitai patikrinti karbamido lygį ir lauko temperatūrą. Didelis jutiklinis ekranas darbo metu yra lengvai įskaitomas – tai didina saugą ir patogumą.

Lengva techninė priežiūra

Techninė priežiūra yra lengva, kad nuosavybė nekeltų problemų. Dirbant pagal griežtą grafiką, jums reikia sklandžiai veikiančios ir lengvai prižiūrimos įrangos. HX serijos gaminiai pagaminti taip, kad bet kuriuo metu būtų galima greitai ir lengvai atlikti techninės priežiūros darbus ir stebėjimą. Tai apima lengvą prieigą prie svarbių techninės priežiūros taškų ir su techninės priežiūros būsena susijusią aiškią informaciją, pateikiamą prietaisų skydelyje.

„Hi-MATE“

Kad būtų maksimaliai patogu ir saugu, visuose „Hyundai“ vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta tik „Hyundai“ turima technikos parko nuotolinio valdymo sistema „Hi-MATE“, kurioje, siekiant užtikrinti aukščiausią techninės priežiūros ir pagalbos lygį, naudojama mobiliųjų duomenų technologija. Ši sistema palengvina mašinos našumo vertinimą, techninės priežiūros užduočių planavimą ir reikiamų išlaidų taupymo priemonių nustatymą. Be to, ji turi geografinio ribojimo priemones, kurios mašinas saugo nuo vagysčių ir neleistino naudojimo.