VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX145 LCR“

Nauja technika, Vikšriniai Ekskavatorai
Variklis Cummins F3.8 Stage V
Darbinis svoris 15430 kg
Kaušo talpa 0.50 m³ - 0.77 m³
Maksimalus kasimo siekis 8680 mm

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX145 LCR“

Techninė informacija

Variklis
Cummins F3.8 Stage V
Darbinis svoris
15430 kg
Kaušo talpa
0.50 m³ – 0.77 m³
Nominali variklio galia
100 kW / 134 ag / 2200 aps/min
Galingumas, kW
100 kW
Antstato posūkio greitis
11.4 aps/min
Važiavimo greitis (min / max)
3.3 / 5.6 km/h
Maksimalus kasimo gylis
5600 mm
Maksimalus kasimo siekis
8680 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
103 kN
Strėlės plėšimo jėga (iso)
86 kN

Informacija apie gaminį

HX145 LCR suprojektuotas taip, kad ilgai tarnautų, su ypač tvirtu rėmu ir sustiprinta viršutine konstrukcija, taigi – patikimas. Įvorės ir dėvėjimuisi ypač atsparūs diskai pagaminti taip, kad ilgai tarnautų ir pasižymėtų stabiliomis eksploatacinėmis savybėmis. Visam tarnavimo laikui susandarintos ir pateptos vikšrų grandys iki maksimumo padidina darbinės būsenos laiką ir sumažina eksploatacines išlaidas.

Erdvi kabina pasižymi puikiu matomumu, joje įrengta puikių eksploatacinių savybių oro kondicionavimo sistema ir papildoma dėtuvė. Standartinės sėdynės su pneumatine pakaba turi aukščio ir svorio reguliavimo funkcijas.

  • Kietųjų dyzelino dalelių ir azoto oksidų kiekio sumažėjimas 90 %
  • Iki 11 % sutaupomų degalų lyginant žemę
  • Iki 12 % greitesnis žemės lyginimas

Sumanus galios valdymas

Mašinos eksploatacines savybes pritaikykite pagal save. Sumanaus galios valdymo sistema (Intelligent Power Control – IPC) hidraulinius siurblius sureguliuoja pagal jūsų atliekamą darbą. Kad geriau pritaikytumėte mašinos eksploatacines savybes, tiesiog pasirinkite greičio režimą, balansavimo režimą ar efektyvumą.

ECO matuoklis

Jums dirbant, ECO matuoklis pateikia momentinę informaciją apie degalų sąnaudas. Kad galėtumėte dirbti taupiau, taip pat galite peržiūrėti išsamią informaciją apie vidutines, valandines ir dienos degalų sąnaudas.

Pažangus aplinkinio vaizdo stebėjimas

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (Advanced Around View Monitoring – AAVM) šalia esančią darbinę aplinką leidžia apžvelgti 360° kampu ir taip išvengti nelaimingų atsitikimų. Ji apima ir sumanaus judančių objektų aptikimo technologiją (Intelligent Moving Object Detection – IMOD), kuri pajunta, kai prie mašinos penkių metrų atstumu priartėja žmonės ar daiktai, ir apie tai įspėja.

Centrinis prietaisų skydelis

Centrinis prietaisų skydelis leidžia nuolat stebėti mašinos būseną ir darbinius parametrus, įskaitant įspėjimus dėl perkrovos; judėjimo avarinius signalus, posvyrio jutiklį, informaciją apie šildytuvo sąveikavimą, langų valytuvus ir lempas, garso AUX įvesties ir oro kondicionavimo sistemų indikatorius. Ekrane galima greitai patikrinti karbamido lygį ir lauko temperatūrą. Didelis jutiklinis ekranas darbo metu yra lengvai įskaitomas – tai didina saugą ir patogumą.

Lengva techninė priežiūra

Techninė priežiūra yra lengva, kad nuosavybė nekeltų problemų. Dirbant pagal griežtą grafiką, jums reikia sklandžiai veikiančios ir lengvai prižiūrimos įrangos. HX serijos gaminiai pagaminti taip, kad bet kuriuo metu būtų galima greitai ir lengvai atlikti techninės priežiūros darbus ir stebėjimą. Tai apima lengvą prieigą prie svarbių techninės priežiūros taškų ir su techninės priežiūros būsena susijusią aiškią informaciją, pateikiamą prietaisų skydelyje.

„Hi-MATE“

Kad būtų maksimaliai patogu ir saugu, visuose „Hyundai“ vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta tik „Hyundai“ turima technikos parko nuotolinio valdymo sistema „Hi-MATE“, kurioje, siekiant užtikrinti aukščiausią techninės priežiūros ir pagalbos lygį, naudojama mobiliųjų duomenų technologija. Ši sistema palengvina mašinos našumo vertinimą, techninės priežiūros užduočių planavimą ir reikiamų išlaidų taupymo priemonių nustatymą. Be to, ji turi geografinio ribojimo priemones, kurios mašinas saugo nuo vagysčių ir neleistino naudojimo.