VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX140 LC“

Nauja technika, Vikšriniai Ekskavatorai
Variklis Cummins F3.8 Stage V
Darbinis svoris 14405 kg
Kaušo talpa 0.50 m³ - 0.77 m³
Maksimalus kasimo siekis 7420 mm

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX140 LC“

Techninė informacija

Variklis
Cummins F3.8 Stage V
Darbinis svoris
14405 kg
Kaušo talpa
0.50 m³ – 0.77 m³
Nominali variklio galia
100 kW / 134 ag / 2200 aps/min
Galingumas, kW
100 kW
Antstato posūkio greitis
11.4 aps/min
Važiavimo greitis (min / max)
3.2 / 5.5 km/h
Maksimalus kasimo gylis
4700 mm
Maksimalus kasimo siekis
7420 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
103 kN
Strėlės plėšimo jėga (iso)
81 kN

Informacija apie gaminį

HX140LC pasižymi dideliu ilgaamžiškumu ir patikimumu. O kalbant apie eksploatacines savybes ir našumą, HX140LC variklis ir hidraulinė sistema neturi lygių.

Konstrukcija optimizuota taip, kad degimas ir sukimo momentas leistų naudoti trumpesnius ciklus ir pasiekti maksimalius rezultatus. Galite rinktis iš keturių darbinių režimų, automatinę tuščiąją eigą ir mašinos diagnostiką. Kad būtų sutaupoma dar daugiau degalų, automatinio išjungimo funkcija savininkams padeda juos taupyti tada, kai neatliekamas joks darbas. Kai jaučiatės patogiai, esate produktyvesni. HX140LC aprūpintas erdvia kabina, kuri suteikia puikų matomumą. Kabinoje įrengta puikių eksploatacinių savybių oro kondicionavimo sistema, yra papildoma dėtuvė. Standartinės sėdynės su pneumatine pakaba turi aukščio ir svorio reguliavimo funkcijas.

  • Kietųjų dyzelino dalelių ir azoto oksidų kiekio sumažėjimas 90 %
  • Geresnė ciklo trukmė – iki 5 % greičiau
  • Iki 5 % sutaupomų degalų lyginant žemę

Sumanus galios valdymas

Mašinos eksploatacines savybes pritaikykite pagal save. Sumanaus galios valdymo sistema (Intelligent Power Control – IPC) hidraulinius siurblius sureguliuoja pagal jūsų atliekamą darbą. Kad geriau pritaikytumėte mašinos eksploatacines savybes, tiesiog pasirinkite greičio režimą, balansavimo režimą ar efektyvumą.

ECO matuoklis

Jums dirbant, ECO matuoklis pateikia momentinę informaciją apie degalų sąnaudas. Kad galėtumėte dirbti taupiau, taip pat galite peržiūrėti išsamią informaciją apie vidutines, valandines ir dienos degalų sąnaudas.

8 colių jutiklinis ekranėlis

8 colių jutikliniame ekranėlyje aiškiai rodomos mašinos funkcijos, o naudojant po ekranėliu esantį centrinį jungiklį galima lengvai peržiūrėti ir sureguliuoti nuostatas.

„Hi-MATE“

Kad būtų maksimaliai patogu ir saugu, visuose „Hyundai“ vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta tik „Hyundai“ turima technikos parko nuotolinio valdymo sistema „Hi-MATE“, kurioje, siekiant užtikrinti aukščiausią techninės priežiūros ir pagalbos lygį, naudojama mobiliųjų duomenų technologija. Ši sistema palengvina mašinos našumo vertinimą, techninės priežiūros užduočių planavimą ir reikiamų išlaidų taupymo priemonių nustatymą. Be to, ji turi geografinio ribojimo priemones, kurios mašinas saugo nuo vagysčių ir neleistino naudojimo.

Lengva techninė priežiūra

Techninė priežiūra yra lengva, kad nuosavybė nekeltų problemų. Dirbant pagal griežtą grafiką, jums reikia sklandžiai veikiančios ir lengvai prižiūrimos įrangos. HX serijos gaminiai pagaminti taip, kad bet kuriuo metu būtų galima greitai ir lengvai atlikti techninės priežiūros darbus ir stebėjimą. Tai apima lengvą prieigą prie svarbių techninės priežiūros taškų ir su techninės priežiūros būsena susijusią aiškią informaciją, pateikiamą prietaisų skydelyje.

Centrinis prietaisų skydelis

Centrinis prietaisų skydelis leidžia nuolat stebėti mašinos būseną ir darbinius parametrus, įskaitant įspėjimus dėl perkrovos; judėjimo avarinius signalus, posvyrio jutiklį, informaciją apie šildytuvo sąveikavimą, langų valytuvus ir lempas, garso AUX įvesties ir oro kondicionavimo sistemų indikatorius. Ekrane galima greitai patikrinti karbamido lygį ir lauko temperatūrą. Didelis jutiklinis ekranas darbo metu yra lengvai įskaitomas – tai didina saugą ir patogumą.