VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX130LCR“

Nauja technika, Vikšriniai Ekskavatorai
Variklis Cummins F3.8 Stage V
Darbinis svoris 13445 kg
Kaušo talpa 0.50 m³ - 0.61 m³
Maksimalus kasimo siekis 8060 mm

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI HX130LCR“

Techninė informacija

Variklis
Cummins F3.8 Stage V
Darbinis svoris
13445 kg
Kaušo talpa
0.50 m³ – 0.61 m³
Nominali variklio galia
55 kW /74 ag / 2200 aps/min
Galingumas, kW
55 kW
Antstato posūkio greitis
12.4 aps/min
Važiavimo greitis (min / max)
3.0 / 5.2 km/h
Maksimalus kasimo gylis
5280 mm
Maksimalus kasimo siekis
8060 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
98 kN
Strėlės plėšimo jėga (iso)
62 kN

Informacija apie gaminį

Jeigu reikia mažesnio mašinos ilgio ir geresnio manevringumo, rinkitės HX130LCR. Dėl trumpesnio galinės pasisukimo iškyšos profilio ribotose erdvėse galėsite dirbti neaukodami našumo. HX130LCR idealiai tinka darbams keliuose, šalia geležinkelių, tiltų teritorijose ir miestų statybvietėse. O kalbant apie eksploatacines savybes ir našumą, HX130LCR variklis ir hidraulinė sistema neturi lygių. Kad būtų užtikrinama optimali galia ir taupomi degalai, ekskavatoriuje įmontuotas variklis su dyzelino kietųjų dalelių filtru (Diesel Particulate Filter – DPF).

Tik „Hyundai“ naudojama papildoma sistema AAVM (All-Around View Monitoring – aplinkinio vaizdo stebėjimas) ekrane parodo 360° aprėpiantį virtualų aplinkos vaizdą. AAVM apima sistemą IMOD (Intelligent Moving Object Detection – sumanus judančių objektų aptikimas), kuri pajunta 5 m atstumu iki mašinos esančius objektus ir įspėja operatorių. Sistema AAVM padeda „Hyundai“ HX130LCR tapti vienu iš saugiausių operatoriui ekskavatorių bet kokioje darbo vietoje.

  • Kietųjų dyzelino dalelių ir azoto oksidų kiekio sumažėjimas 90 %
  • Iki 9 % sutaupomų degalų pakraunant sunkvežimius
  • Iki 5 % sutaupomų degalų lyginant žemę

Sumanus galios valdymas

Mašinos eksploatacines savybes pritaikykite pagal save. Sumanaus galios valdymo sistema (Intelligent Power Control – IPC) hidraulinius siurblius sureguliuoja pagal jūsų atliekamą darbą. Kad geriau pritaikytumėte mašinos eksploatacines savybes, tiesiog pasirinkite greičio režimą, balansavimo režimą ar efektyvumą.

ECO matuoklis

Jums dirbant, ECO matuoklis pateikia momentinę informaciją apie degalų sąnaudas. Kad galėtumėte dirbti taupiau, taip pat galite peržiūrėti išsamią informaciją apie vidutines, valandines ir dienos degalų sąnaudas.

8 colių jutiklinis ekranėlis

8 colių jutikliniame ekranėlyje aiškiai rodomos mašinos funkcijos, o naudojant po ekranėliu esantį centrinį jungiklį galima lengvai peržiūrėti ir sureguliuoti nuostatas.

„Hi-MATE“

Kad būtų maksimaliai patogu ir saugu, visuose „Hyundai“ vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta tik „Hyundai“ turima technikos parko nuotolinio valdymo sistema „Hi-MATE“, kurioje, siekiant užtikrinti aukščiausią techninės priežiūros ir pagalbos lygį, naudojama mobiliųjų duomenų technologija. Ši sistema palengvina mašinos našumo vertinimą, techninės priežiūros užduočių planavimą ir reikiamų išlaidų taupymo priemonių nustatymą. Be to, ji turi geografinio ribojimo priemones, kurios mašinas saugo nuo vagysčių ir neleistino naudojimo.

Lengva techninė priežiūra

Techninė priežiūra yra lengva, kad nuosavybė nekeltų problemų. Dirbant pagal griežtą grafiką, jums reikia sklandžiai veikiančios ir lengvai prižiūrimos įrangos. HX serijos gaminiai pagaminti taip, kad bet kuriuo metu būtų galima greitai ir lengvai atlikti techninės priežiūros darbus ir stebėjimą. Tai apima lengvą prieigą prie svarbių techninės priežiūros taškų ir su techninės priežiūros būsena susijusią aiškią informaciją, pateikiamą prietaisų skydelyje.

Centrinis prietaisų skydelis

Centrinis prietaisų skydelis leidžia nuolat stebėti mašinos būseną ir darbinius parametrus, įskaitant įspėjimus dėl perkrovos; judėjimo avarinius signalus, posvyrio jutiklį, informaciją apie šildytuvo sąveikavimą, langų valytuvus ir lempas, garso AUX įvesties ir oro kondicionavimo sistemų indikatorius. Ekrane galima greitai patikrinti karbamido lygį ir lauko temperatūrą. Didelis jutiklinis ekranas darbo metu yra lengvai įskaitomas – tai didina saugą ir patogumą.