RATINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R55W-9A“

Nauja technika, Ratiniai Ekskavatorai
Variklis Yanmar 4TNV98
Darbinis svoris 5550 kg
Kaušo talpa 0.07 m³ - 0.18 m³
Maksimalus kasimo siekis 5980 mm

RATINIS EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R55W-9A“

Techninė informacija

Variklis
Yanmar 4TNV98
Darbinis svoris
5550 kg
Kaušo talpa
0.07 m³ – 0.18 m³
Nominali variklio galia
50 kW / 66.9 ag / 2400 aps/min
Galingumas, kW
50 kW
Antstato posūkio greitis
7.8 aps/min
Važiavimo greitis (min / max)
11.6 / 30 km/h
Maksimalus kasimo gylis
3500 mm
Maksimalus kasimo siekis
5980 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
42.4 kn
Strėlės plėšimo jėga (iso)
31.9 kn

Gaminio aprašas

„Hyundai R55W-9A“, pasižymintis nepaprasta šonine keliamąja galia ir įprastine galine pasisukimo iškyša, gali atlikti daugybę sunkių darbų. Jis lengvai sukiojasi, tad yra ideali mašina darbui ant šlaitų. Mašinos šerdį sudaro sklandžiai veikianti ištobulinta hidraulinė sistema, garantuojanti maksimalų valdomumą.

Pasirenkamieji pagalbiniai srauto dydžiai ir fiksuotas (nuolatinio srauto) režimas leidžia tiksliau atlikti veiksmus su prijungiamaisiais agregatais. Patogūs vairalazdės pavidalo valdymo elementai sumažina nuovargį ir leidžia naudoti dvipusį pagalbinį hidraulinį valdymą. Galinės strėlės pakreipimas padidina mašinos universalumą ir leidžia kasti vienoje linijoje su vėžėmis. Kabinoje esantis daugiakalbis prabangus spalvotas ekranėlis rodo degalų lygį, aušinamojo skysčio temperatūrą, paros laiką, akceleratoriaus padėtį ir variklio sūkius. Valdymo skydelyje operatorius gali pasirinkti pagalbinius hidraulinio srauto režimus ir dydžius. Kad būtų saugiau ir lengviau apsisaugoti nuo vagystės, galima naudoti integruotą apsaugos slaptažodžiu sistemą. Tarp kitų kabinoje esančių priemonių paminėtina daug dėtuvių ir 12 V lizdas, kuris neleis išsikrauti mobiliajam telefonui visą darbo dieną. 

  • Erdvi kabina, suteikianti puikų matomumą
  • Lengvai naudojamas prietaisų skydelis
  • Patobulinta hidraulinė sistema

Sumanus galios valdymas

Mašinos eksploatacines savybes pritaikykite pagal save. Sumanaus galios valdymo sistema (Intelligent Power Control – IPC) hidraulinius siurblius sureguliuoja pagal jūsų atliekamą darbą. Kad geriau pritaikytumėte mašinos eksploatacines savybes, tiesiog pasirinkite greičio režimą, balansavimo režimą ar efektyvumą.

ECO matuoklis

Jums dirbant, ECO matuoklis pateikia momentinę informaciją apie degalų sąnaudas. Kad galėtumėte dirbti taupiau, taip pat galite peržiūrėti išsamią informaciją apie vidutines, valandines ir dienos degalų sąnaudas.

Pažangus aplinkinio vaizdo stebėjimas

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (Advanced Around View Monitoring – AAVM) šalia esančią darbinę aplinką leidžia apžvelgti 360° kampu ir taip išvengti nelaimingų atsitikimų. Ji apima ir sumanaus judančių objektų aptikimo technologiją (Intelligent Moving Object Detection – IMOD), kuri pajunta, kai prie mašinos penkių metrų atstumu priartėja žmonės ar daiktai, ir apie tai įspėja.

Centrinis prietaisų skydelis`

Centrinis prietaisų skydelis leidžia nuolat stebėti mašinos būseną ir darbinius parametrus, įskaitant įspėjimus dėl perkrovos; judėjimo avarinius signalus, posvyrio jutiklį, informaciją apie šildytuvo sąveikavimą, langų valytuvus ir lempas, garso AUX įvesties ir oro kondicionavimo sistemų indikatorius. Ekrane galima greitai patikrinti karbamido lygį ir lauko temperatūrą. Didelis jutiklinis ekranas darbo metu yra lengvai įskaitomas – tai didina saugą ir patogumą.

„Hi-MATE“

Kad būtų maksimaliai patogu ir saugu, visuose „Hyundai“ vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta tik „Hyundai“ turima technikos parko nuotolinio valdymo sistema „Hi-MATE“, kurioje, siekiant užtikrinti aukščiausią techninės priežiūros ir pagalbos lygį, naudojama mobiliųjų duomenų technologija. Ši sistema palengvina mašinos našumo vertinimą, techninės priežiūros užduočių planavimą ir reikiamų išlaidų taupymo priemonių nustatymą. Be to, ji turi geografinio ribojimo priemones, kurios mašinas saugo nuo vagysčių ir neleistino naudojimo.