MINI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R30Z-9AK“

Kompaktiniai Ekskavatorai, Nauja technika
Variklis Kubota d1305
Darbinis svoris 3005 kg
Kaušo talpa 0.07 m³
Maksimalus kasimo siekis 3030 mm

MINI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R30Z-9AK“

Techninė informacija

Variklis
Kubota d1305
Darbinis svoris
3005 kg
Kaušo talpa
0.07 m³
Nominali variklio galia
19.0 kw / 26 ag / 2350 aps/min.
Galingumas, kW
19.0 kW
Antstato posūkio greitis
13.7 aps/min.
Važiavimo greitis (min / max)
2.5 / 4.5 km/h
Maksimalus kasimo gylis
2720 mm
Maksimalus kasimo siekis
3030 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
20.1 kn
Strėlės plėšimo jėga (iso)
13.7 kn

Informacija apie gaminį

3–4 tonų dydžio klasei priklausantis 3,4 t „Hyundai“ mini ekskavatorius R30Z-9AK pasižymi dideliu našumu ir nuline galine pasisukimo iškyša. Siauresnis R30Z-9AK jums idealiai tiks, jei dažnai tenka dirbti šalia tokių plačių kliūčių kaip durys ar vartai. Kasimo galimybes galite išplėsti naudodami variantą su ilga priekine strėle ar griebtuvu.

Pirštų galiukais valdoma galinė strėlė teikia dvigubą naudą – išsiskiria geresniu galinės strėlės pasukimo funkcijos valdymu ir operatoriui sukuria daugiau erdvės veiksmams ir didesnį komfortą.

  • Komfortiška operatoriaus kabina
  • Lengva prieiga techninei priežiūrai
  • Nulinė galinė pasisukimo iškyša

Parsisiųskite brošiūrą → MINI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R30Z-9AK“

Minimali ir nulinė galinė pasisukimo iškyša

Dažnai tenka dirbti uždarose erdvėse, šalia objektų ar prie pat sienų? Modelių, kurių galinė pasisukimo iškyša minimali ar įprastinė, galinė korpuso dalis išsikiša iš už vikšrų. Kad išvengtumėte šio apribojimo ir taptumėte lankstesni, rinkitės modelį, pasižymintį nuline galine pasisukimo iškyša.

Komfortiška kabina

Jeigu jūsų kompaktiškasis ekskavatorius dirbs tyliau, bus lengviau valdomas ir jame bus palaikoma jūsų pageidaujama temperatūra, būsite dėmesingesni ir produktyvesni. Visi mūsų šiuolaikiniai modeliai tęsia komfortiškų „Hyundai“ mašinų, kurių konstrukcija pritaikyta operatoriui, tradiciją. Mėgaukitės erdvesne kabina, lengvai naudojamais valdymo elementais, pažangia oro kondicionavimo sistema ir triukšmo sumažėjimu.

Ergonomiški valdymo elementai

Kairinė ir dešininė valdymo svirtelės išdėstytos itin patogiai. Buldozerio peilis ir vikšrų išskėtimo mechanizmas valdomi ergonomiškai sukonfigūruotomis rankinio valdymo svirtelėmis. Kad būtų patogiau pasiekti ir pagerėtų našumas, valdymo jungikliai įtaisyti ir kairiajame pulte. 

Įprastinė galinė pasisukimo iškyša

Palyginti su „Hyundai“ asortimento modeliais, kurių galinė pasisukimo iškyša minimali ar nulinė, modeliai, kurių galinė pasisukimo iškyša yra įprastinė, paprastai pasižymi didžiausia keliamąja galia. Tam tikri mūsų ekskavatoriai, kurių galinė pasisukimo iškyša įprastinė, taip pat gali būti siauresni, taigi lengviau patenka per durų angas, vartelius, nuosavybės ribas ar pro kitas kliūtis. Tai gali praversti ir kraunant mašiną į priekabą prireikus transportuoti.

Nuspėjamo valdymo elementai

Kompaktiškųjų „Hyundai“ ekskavatorių galinė ir priekinė strėlės bei kaušas puikiai valdomi net sudėtingiausioje darbinėje aplinkoje. Pasitikėdami valdymu ir tiksliai atlikdami judesius, dirbti galite ne rankomis, o mašina. Šį nuspėjamą valdymą užtikrina išskirtinės valdymo vožtuvų sistemos ir stūmokliniai riboto sukimo momento siurbliai, jėgą pritaikantys pagal poreikį.

Lengva techninė priežiūra

Pamatysite, kaip lengva atlikti jūsų kompaktiškųjų „Hyundai“ ekskavatorių techninę priežiūrą. Profilaktinę techninę priežiūrą galite greitai atlikti naudodami paprastus pramonės šakoje pirmaujančius „Hyundai“ įrengtus techninės priežiūros prieigos taškus. Dirbtuvėse praleidžiamą laiką skirkite darbui, o ne prieigai prie kontrolinių taškų kurti – svarbius techninės priežiūros darbus atlikite pagal grafiką ir sumažinkite eksploatacines išlaidas!