MINI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R25Z-9AK“

Kompaktiniai Ekskavatorai, Nauja technika
Variklis Kubota d1305
Darbinis svoris 2600 kg
Kaušo talpa 0.07 m³
Maksimalus kasimo siekis 4480 mm

MINI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R25Z-9AK“

Techninė informacija

Variklis
Kubota d1305
Darbinis svoris
2600 kg
Kaušo talpa
0.07 m³
Nominali variklio galia
18.0 kw / 24 ag / 2300 aps/min.
Galingumas, kW
18.0 kW
Antstato posūkio greitis
9.1 aps/min.
Važiavimo greitis (min / max)
2.5 / 4.5 km/h
Maksimalus kasimo gylis
2420 mm
Maksimalus kasimo siekis
4480 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
21.1 kn
Strėlės plėšimo jėga (iso)
14.6 kn

Informacija apie gaminį

Kompaktiškasis „Hyundai“ ekskavatorius R25Z-9AK pasižymi nuline galine pasisukimo iškyša (zero tail swing – ZTS), taigi sumažėja mašinos ir aplink esančių objektų sugadinimo pavojus. Kompaktiškasis R25Z-9AK lengvai manevruoja ant suaugusių vejų, statybvietėse, kur daug žmonių, ir ant silpnų paviršių.

Pirštų galiukais valdomas galinės strėlės pakreipimas teikia dvigubą naudą – geresnį galinės strėlės pasukimo funkcijos valdymą, be to, operatoriui sudaro daugiau erdvės veiksmams ir didesnį komfortą.

  • Galinės strėlės pasukimo funkcija
  • Nulinė galinė pasisukimo iškyša
  • Lengvas transportavimas

Parsisiųskite brošiūrą → MINI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R25Z-9AK“

Minimali ir nulinė galinė pasisukimo iškyša

Dažnai tenka dirbti uždarose erdvėse, šalia objektų ar prie pat sienų? Modelių, kurių galinė pasisukimo iškyša minimali ar įprastinė, galinė korpuso dalis išsikiša iš už vikšrų. Kad išvengtumėte šio apribojimo ir taptumėte lankstesni, rinkitės modelį, pasižymintį nuline galine pasisukimo iškyša.

Komfortiška kabina

Jeigu jūsų kompaktiškasis ekskavatorius dirbs tyliau, bus lengviau valdomas ir jame bus palaikoma jūsų pageidaujama temperatūra, būsite dėmesingesni ir produktyvesni. Visi mūsų šiuolaikiniai modeliai tęsia komfortiškų „Hyundai“ mašinų, kurių konstrukcija pritaikyta operatoriui, tradiciją. Mėgaukitės erdvesne kabina, lengvai naudojamais valdymo elementais, pažangia oro kondicionavimo sistema ir triukšmo sumažėjimu.

Ergonomiški valdymo elementai

Kairinė ir dešininė valdymo svirtelės išdėstytos itin patogiai. Buldozerio peilis ir vikšrų išskėtimo mechanizmas valdomi ergonomiškai sukonfigūruotomis rankinio valdymo svirtelėmis. Kad būtų patogiau pasiekti ir pagerėtų našumas, valdymo jungikliai įtaisyti ir kairiajame pulte.

Įprastinė galinė pasisukimo iškyša

Palyginti su „Hyundai“ asortimento modeliais, kurių galinė pasisukimo iškyša minimali ar nulinė, modeliai, kurių galinė pasisukimo iškyša yra įprastinė, paprastai pasižymi didžiausia keliamąja galia. Tam tikri mūsų ekskavatoriai, kurių galinė pasisukimo iškyša įprastinė, taip pat gali būti siauresni, taigi lengviau patenka per durų angas, vartelius, nuosavybės ribas ar pro kitas kliūtis. Tai gali praversti ir kraunant mašiną į priekabą prireikus transportuoti.

Nuspėjamo valdymo elementai

Kompaktiškųjų „Hyundai“ ekskavatorių galinė ir priekinė strėlės bei kaušas puikiai valdomi net sudėtingiausioje darbinėje aplinkoje. Pasitikėdami valdymu ir tiksliai atlikdami judesius, dirbti galite ne rankomis, o mašina. Šį nuspėjamą valdymą užtikrina išskirtinės valdymo vožtuvų sistemos ir stūmokliniai riboto sukimo momento siurbliai, jėgą pritaikantys pagal poreikį.

Lengva techninė priežiūra

Pamatysite, kaip lengva atlikti jūsų kompaktiškųjų „Hyundai“ ekskavatorių techninę priežiūrą. Profilaktinę techninę priežiūrą galite greitai atlikti naudodami paprastus pramonės šakoje pirmaujančius „Hyundai“ įrengtus techninės priežiūros prieigos taškus. Dirbtuvėse praleidžiamą laiką skirkite darbui, o ne prieigai prie kontrolinių taškų kurti – svarbius techninės priežiūros darbus atlikite pagal grafiką ir sumažinkite eksploatacines išlaidas!