MIDI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R60CR-9A“

Kompaktiniai Ekskavatorai, Nauja technika
Variklis Yanmar 4tnv98c
Darbinis svoris 5900 kg
Kaušo talpa 0.07 - 0.18 m³
Maksimalus kasimo siekis 6480 mm

MIDI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R60CR-9A“

Techninė informacija

Variklis
Yanmar 4tnv98c
Darbinis svoris
5900 kg
Kaušo talpa
0.07 – 0.18 m³
Nominali variklio galia
47.0 kw / 64 ag / 2200 aps/min.
Galingumas, kW
47.0 kW
Antstato posūkio greitis
8.8 aps/min.
Važiavimo greitis (min / max)
2.2 / 4.0 km/h
Maksimalus kasimo gylis
3990 mm
Maksimalus kasimo siekis
6480 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
40.9 kn
Strėlės plėšimo jėga (iso)
26.5 kn

Informacija apie gaminį

„Hyundai“ ekskavatorius R60CR-9A yra 6,2 tonos darbinio svorio kompaktiškasis ekskavatorius, pasižymintis įprastine galine pasisukimo iškyša. Šis modelis turi ypač didelę kabiną, kuri dėl aplinkos, kojų erdvės ir suteikiamo matomumo operatoriui itin patogi.

Kad būtų galima pritaikyti kliento poreikiams, šis modelis turi papildomus plieninius vikšrus, peilio cilindro apkrovos sulaikymo vožtuvą ir trečią pagalbinę hidraulinę liniją. Variantas su ilga priekine strėle ir papildomu atsvaru išsiskiria maksimaliu kasimo gyliu, siekiu ir išvertimo aukščio riba. 

  • Lengvai naudojamas prietaisų skydelis
  • Pakreipiamoji galinė strėlė
  • Puikios eksploatacinės savybės siaurose statybvietėse

Parsisiųskite brošiūrą → MIDI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R60CR-9A“

Priekinės strėlės konfigūracijos

Pasirinkite savo poreikius geriausiai atitinkančią priekinės strėlės konfigūraciją. Standartinės galingos priekinės strėlės užtikrina maksimalią strėlės prasilaužimo jėgą. Prireikus didesnio siekio ir kasimo gylio, mašiną (tam tikrus modelius) galima aprūpinti papildoma ilga priekine strėle. Dauguma priekinių strėlių yra pritaikytos griebtuvams.

Ergonomiški valdymo elementai

Kairinė ir dešininė valdymo svirtelės išdėstytos itin patogiai. Buldozerio peilis ir vikšrų išskėtimo mechanizmas valdomi ergonomiškai sukonfigūruotomis rankinio valdymo svirtelėmis. Kad būtų patogiau pasiekti ir pagerėtų našumas, valdymo jungikliai įtaisyti ir kairiajame pulte.

Komfortiška kabina

Jeigu jūsų kompaktiškasis ekskavatorius dirbs tyliau, bus lengviau valdomas ir jame bus palaikoma jūsų pageidaujama temperatūra, būsite dėmesingesni ir produktyvesni. Visi mūsų šiuolaikiniai modeliai tęsia komfortiškų „Hyundai“ mašinų, kurių konstrukcija pritaikyta operatoriui, tradiciją. Mėgaukitės erdvesne kabina, lengvai naudojamais valdymo elementais, pažangia oro kondicionavimo sistema ir triukšmo sumažėjimu.

Įprastinė galinė pasisukimo iškyša

Palyginti su „Hyundai“ asortimento modeliais, kurių galinė pasisukimo iškyša minimali ar nulinė, modeliai, kurių galinė pasisukimo iškyša yra įprastinė, paprastai pasižymi didžiausia keliamąja galia. Tam tikri mūsų ekskavatoriai, kurių galinė pasisukimo iškyša įprastinė, taip pat gali būti siauresni, taigi lengviau patenka per durų angas, vartelius, nuosavybės ribas ar pro kitas kliūtis. Tai gali praversti ir kraunant mašiną į priekabą prireikus transportuoti.

Nuspėjamo valdymo elementai

Kompaktiškųjų „Hyundai“ ekskavatorių galinė ir priekinė strėlės bei kaušas puikiai valdomi net sudėtingiausioje darbinėje aplinkoje. Pasitikėdami valdymu ir tiksliai atlikdami judesius, dirbti galite ne rankomis, o mašina. Šį nuspėjamą valdymą užtikrina išskirtinės valdymo vožtuvų sistemos ir stūmokliniai riboto sukimo momento siurbliai, jėgą pritaikantys pagal poreikį.

Lengva techninė priežiūra

Pamatysite, kaip lengva atlikti jūsų kompaktiškųjų „Hyundai“ ekskavatorių techninę priežiūrą. Profilaktinę techninę priežiūrą galite greitai atlikti naudodami paprastus pramonės šakoje pirmaujančius „Hyundai“ įrengtus techninės priežiūros prieigos taškus. Dirbtuvėse praleidžiamą laiką skirkite darbui, o ne prieigai prie kontrolinių taškų kurti – svarbius techninės priežiūros darbus atlikite pagal grafiką ir sumažinkite eksploatacines išlaidas!