MIDI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R55-9A“

Kompaktiniai Ekskavatorai, Nauja technika
Variklis Yanmar 4tnv98c
Darbinis svoris 5650 kg
Kaušo talpa 0.07 - 0.18 m³
Maksimalus kasimo siekis 6400 mm

MIDI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R55-9A“

Techninė informacija

Variklis
Yanmar 4tnv98c
Darbinis svoris
5650 kg
Kaušo talpa
0.07 – 0.18 m³
Nominali variklio galia
49.0 kw / 67 ag / 2400 aps/min.
Galingumas, kW
49.0 kW
Antstato posūkio greitis
9.1 aps/min.
Važiavimo greitis (min / max)
2.1 / 4.1 km/h
Maksimalus kasimo gylis
4060 mm
Maksimalus kasimo siekis
6400 mm
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
42.4 kn
Strėlės plėšimo jėga (iso)
31.9 kn

Informacija apie gaminį

„Hyundai“ kompaktiškasis ekskavatorius R55-9A pasižymi įprastine galine pasisukimo iškyša, kuri leidžia didelę jėgą derinti su išskirtiniu našumu, kasimo gyliu ir išvertimo aukščiu. Dėl įprastinės galinės pasisukimo iškyšos su mašina lengviau judėti tokiomis ribotomis erdvėmis kaip durys ir vartai, taip pat įvažiuoti į priekabą.

  • Lengvai naudojamas prietaisų skydelis
  • Pakreipiamoji galinė strėlė
  • Puikios eksploatacinės savybės siaurose statybvietėse

Parsisiųskite brošiūrą → MIDI EKSKAVATORIUS „HYUNDAI R55-9A“

Priekinės strėlės konfigūracijos

Pasirinkite savo poreikius geriausiai atitinkančią priekinės strėlės konfigūraciją. Standartinės galingos priekinės strėlės užtikrina maksimalią strėlės prasilaužimo jėgą. Prireikus didesnio siekio ir kasimo gylio, mašiną (tam tikrus modelius) galima aprūpinti papildoma ilga priekine strėle. Dauguma priekinių strėlių yra pritaikytos griebtuvams.

Ergonomiški valdymo elementai

Kairinė ir dešininė valdymo svirtelės išdėstytos itin patogiai. Buldozerio peilis ir vikšrų išskėtimo mechanizmas valdomi ergonomiškai sukonfigūruotomis rankinio valdymo svirtelėmis. Kad būtų patogiau pasiekti ir pagerėtų našumas, valdymo jungikliai įtaisyti ir kairiajame pulte.

Komfortiška kabina

Jeigu jūsų kompaktiškasis ekskavatorius dirbs tyliau, bus lengviau valdomas ir jame bus palaikoma jūsų pageidaujama temperatūra, būsite dėmesingesni ir produktyvesni. Visi mūsų šiuolaikiniai modeliai tęsia komfortiškų „Hyundai“ mašinų, kurių konstrukcija pritaikyta operatoriui, tradiciją. Mėgaukitės erdvesne kabina, lengvai naudojamais valdymo elementais, pažangia oro kondicionavimo sistema ir triukšmo sumažėjimu.

Įprastinė galinė pasisukimo iškyša

Palyginti su „Hyundai“ asortimento modeliais, kurių galinė pasisukimo iškyša minimali ar nulinė, modeliai, kurių galinė pasisukimo iškyša yra įprastinė, paprastai pasižymi didžiausia keliamąja galia. Tam tikri mūsų ekskavatoriai, kurių galinė pasisukimo iškyša įprastinė, taip pat gali būti siauresni, taigi lengviau patenka per durų angas, vartelius, nuosavybės ribas ar pro kitas kliūtis. Tai gali praversti ir kraunant mašiną į priekabą prireikus transportuoti.

Nuspėjamo valdymo elementai

Kompaktiškųjų „Hyundai“ ekskavatorių galinė ir priekinė strėlės bei kaušas puikiai valdomi net sudėtingiausioje darbinėje aplinkoje. Pasitikėdami valdymu ir tiksliai atlikdami judesius, dirbti galite ne rankomis, o mašina. Šį nuspėjamą valdymą užtikrina išskirtinės valdymo vožtuvų sistemos ir stūmokliniai riboto sukimo momento siurbliai, jėgą pritaikantys pagal poreikį.

Lengva techninė priežiūra

Pamatysite, kaip lengva atlikti jūsų kompaktiškųjų „Hyundai“ ekskavatorių techninę priežiūrą. Profilaktinę techninę priežiūrą galite greitai atlikti naudodami paprastus pramonės šakoje pirmaujančius „Hyundai“ įrengtus techninės priežiūros prieigos taškus. Dirbtuvėse praleidžiamą laiką skirkite darbui, o ne prieigai prie kontrolinių taškų kurti – svarbius techninės priežiūros darbus atlikite pagal grafiką ir sumažinkite eksploatacines išlaidas!