KRAUTUVAS „HYUNDAI HL980“

Nauja technika, Ratiniai Krautuvai
Variklis Cummins X12
Darbinis svoris 30800 kg
Kaušo talpa 5.00 m³ - 6.30 m³

KRAUTUVAS „HYUNDAI HL980“

Techninė informacija

Variklis
Cummins X12
Darbinis svoris
30800 kg
Kaušo talpa
5.00 m³ – 6.30 m³
Nominali variklio galia
265 kW / 355 ag / 2000 aps/min
Galingumas, kW
265 kW
Važiavimo greitis (min / max)
6.2 / 40 km/h
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
21.7 kN

Gaminio aprašas

Net sunkiomis darbo sąlygomis HL980A išlaiko maksimalų ilgaamžiškumą ir patikimumą. V etapo ratinis krautuvas patobulintas tokiomis priemonėmis kaip aukštos kokybės žarnos ir tiltai, pasižymintys ypatinga keliamąja galia. Ši mašina idealiai tinka dirbti karjeruose, kasyklose, atliekant griovimo darbus, pramonėje.

  • 5 % didesnis sukimo momentas, palyginti su ankstesniu modeliu
  • Iki 10 % didesnis našumas
  • 8 % mažesnės degalų sąnaudos, palyginti su darbu 4-a pavara

Parsisiųskite brošiūrą → KRAUTUVAS „HYUNDAI HL980A“

„Viskas viename“ tipo išmetamųjų dujų baigiamojo apdorojimo sistema

A serijos mašinos turi mūsų „viskas viename“ tipo išmetamųjų dujų baigiamojo apdorojimo sistemą, kuri sumažina išmetamųjų teršalų kiekį, eksploatacines išlaidas, padidina patikimumą ir supaprastina techninę priežiūrą.

Jums sukurta kabina

HL980A kabina sukurta taip, kad idealiai tiktų kiekvienam operatoriui ir sukurtų produktyvią, įtampos nekeliančią darbinę aplinką.

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (AAVM)

Ypatingą saugą užtikrinanti papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (AAVM) šalia esančią darbinę aplinką leidžia apžvelgti 360° kampu. Ji taip pat apima IMOD technologiją, kuri pajunta, kai prie mašinos penkių metrų atstumu priartėja žmonės ar daiktai, ir apie tai įspėja.

Režimas „Smart Power“

Naujasis režimas „Smart Power“ esant didelei apkrovai, pavyzdžiui, kasant, variklio sūkius sureguliuoja taip, kad degalai būtų taupomi neaukojant našumo.

Švelnus galinis stabdymas

Švelnaus galinio stabdymo funkcija sumažina smūginę eigos apkrovą, padidina naudojimo komfortą ir pagerina medžiagos išlaikymą.

Itin tiksli suminio automatinio arba rankinio svėrimo sistema

Itin tiksli suminio automatinio arba rankinio svėrimo sistema bet kokioje aplinkoje padeda efektyviai valdyti gamybą. Siekiant maksimalaus tikslumo, ekrane rodomos svėrimo klaidų piktogramos ir dviejų spalvų svorio vertės indikatorius.