KRAUTUVAS „HYUNDAI HL960A“

Nauja technika, Ratiniai Krautuvai
Variklis Cummins B6.7
Darbinis svoris 19450 kg
Kaušo talpa 2.90 m³ - 3.30 m³

KRAUTUVAS „HYUNDAI HL960A“

Techninė informacija

Variklis
Cummins B6.7
Darbinis svoris
19450 kg
Kaušo talpa
2.90 m³ – 3.30 m³
Nominali variklio galia
168 kW / 225 ag / 2200 aps/min
Galingumas, kW
168 kW
Važiavimo greitis (min / max)
6.3 / 40 km/h
Kaušo prasilaužimo jėga (iso)
16.6 kN

Gaminio aprašas

Darbai su didele apkrova? Nelygi vietovė? Ratinis krautuvas HL960A yra pasiruošęs darbui!

HL960A tinka bendriesiems statybos darbams ir sunkiems darbams, pavyzdžiui, birioms medžiagoms – smėliui ir žvirgždui – krauti pramonės, kalnakasybos ir karjerų objektuose.

Patikimas šio krautuvo „Cummins“ variklis B6.7 tiekia didžiulę galią, kurios reikia sunkiems darbams ekstremaliomis sąlygomis. Visa tai papildo daug technologijų, kurios padeda taupyti degalus ir iki minimumo sumažina kenksmingų išmetamųjų teršalų kiekį.

Mašina pateikiama su tokiomis papildomomis saugos priemonėmis kaip labai pažangi sistema AAVM (Advanced Around View Monitoring – pažangus aplinkinio vaizdo stebėjimas), kuri apžvalgos lauką sukuria pateikdama devynis vaizdus. Ši sistema taip pat apima IMOD (Intelligent Moving Object Detection – sumanus judančių objektų aptikimas). Be to, HL960A turi atbulinės eigos radarų sistemą, kuri kliūtis aptinka dieną ir naktį.

Dėl plačiai atidaromo variklio gaubto, kuris suteikia lengvą prieigą, kai reikia atlikti valymo ir einamosios techninės priežiūros darbus, HL960A techninė priežiūra yra itin patogi.

  • Labai tinka sunkiems darbams ekstremaliomis sąlygomis
  • Naudojamas atliekant bendruosius statybos, kalnakasybos ir karjerų darbus
  • Lengvai ir nesudėtingai transportuojamas tarp darbo vietų
  • Ilgesnis darbinės būsenos laikas ir didesnis našumas

Parsisiųskite brošiūrą → KRAUTUVAS „HYUNDAI HL960A“

 

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (AAVM)

Papildoma pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema (Advanced Around View Monitoring – AAVM) šalia esančią darbinę aplinką leidžia apžvelgti 360° kampu. Ji apima ir sumanaus judančių objektų aptikimo technologiją (Intelligent Moving Object Detection – IMOD), kuri pajunta, kai prie mašinos penkių metrų atstumu priartėja žmonės ar daiktai, ir apie tai įspėja.

Lengva techninė priežiūra

Dėl plačiai atidaromo variklio gaubto, kuris suteikia lengvą prieigą, kai reikia atlikti valymo ir einamosios techninės priežiūros darbus, HL960A techninė priežiūra yra itin patogi.

Su nuosavybe susijusių problemų nekelianti lengva techninė priežiūra

Kad būtų maksimaliai patogu ir saugu, HL960A turi išskirtinę „Hyundai“ nuotolinio valdymo sistemą „Hi-MATE“. Ji leidžia mašinas iš bet kokios vietos stebėti per tam skirtą interneto svetainę ar mobiliąją programėlę ir peržiūrėti tokius diagnostinius ir darbinius parametrus kaip suminės variklio darbo valandos, faktinės darbo valandos ir degalų sąnaudos.

Radarų sistema

Papildoma radarų sistema aplink mašiną esančias kliūtis aptinka dieną ir naktį – nelieka jokių aklųjų zonų. Atstumas tarp kliūties ir krautuvo rodomas ekrane.

Didesnis produktyvumas

Kaip visos A serijos mašinos, HL960A turi „viskas viename“ tipo išmetamųjų dujų baigiamojo apdorojimo sistemą, kuri sumažina išmetamųjų teršalų kiekį, eksploatacines išlaidas, padidina patikimumą ir supaprastina techninę priežiūrą.