KRAUTUVAS „HYUNDAI HL940A“

Nauja technika, Ratiniai Krautuvai
Variklis Cummins B6.7
Darbinis svoris 13400 kg
Kaušo talpa 2.30 m³

KRAUTUVAS „HYUNDAI HL940A“

Techninė informacija

Variklis
Cummins B6.7
Darbinis svoris
13400 kg
Kaušo talpa
2.30 m³
Nominali variklio galia
116 kW / 15+6 ag / 2200 aps/min
Galingumas, kW
116 kW
Važiavimo greitis (min / max)
7 / 40 km/h

Gaminio aprašas

Ratinis krautuvas HL940A

Ratinis krautuvas HL940A išsiskiria variklio gaubto konstrukcija, kuri, užtikrindama puikų galinį matomumą, optimizuoja saugą darbo vietoje ir palengvina techninę priežiūrą. Ši mašina yra „Hyundai“ A serijos dalis. Tai nauja statybinės įrangos karta, atitinkanti Europos Sąjungos V etapo reikalavimus dėl išmetamųjų teršalų lygio.

Taip pat galima naudotis papildomomis saugos priemonėmis, įskaitant lygiagrečiojo kėlimo jungtį su Z strypu ir „Hyundai“ radarų sistemą AAVM (Advanced Around View Monitoring – pažangus aplinkinio vaizdo stebėjimas), kuri statybvietėje veikia kaip papildoma akių pora.

AAVM yra AVM, kuri matymo lauką visomis kryptimis sukuria pagal devynis vaizdus, įskaitant 3D vaizdą iš paukščio skrydžio, ir IMOD (Intelligent Moving Object Detection – sumanus judančių objektų aptikimas) kombinacija. Be to, HL940A turi atbulinės eigos radarų sistemą, kuri kliūtis aptinka dieną ir naktį.

Mašinos šakės ir lengvų medžiagų prijungiamieji agregatai pagaminti taip, kad atitiktų specifinius poreikius perdirbimo, žemės ūkio ir miškininkystės srityse. Papildomos valdymo, stebėjimo ir techninės priežiūros priemonės padeda operatoriui optimizuoti eksploatacines savybes kiekvieną dieną ir bet kokioje darbo vietoje, ypač kai darbus tenka atlikti su didele apkrova.

  • Atitinka perdirbimo, žemės ūkio ir miškininkystės sričių specifinius poreikius
  • Saugiau ir patogiau
  • Ilgesnis darbinės būsenos laikas ir didesnis našumas

Parsisiųskite brošiūrą → KRAUTUVAS „HYUNDAI HL940A“

 

Jums sukurta kabina

HL940A kabina sukurta kaip produktyvumą skatinanti įtampos nekelianti darbinė aplinka, kuri idealiai tinka kiekvienam operatoriui. Smagioje erdvioje kabinoje įdiegta šiuolaikiška triukšmo ir vibracijos mažinimo technologija. HL940A taip galima papildomai įrengti elektrinę vairalazdę

Lengva techninė priežiūra

Plačiai atveriamas didelis variklio gaubtas leidžia lengvai pasiekti variklį prireikus atlikti techninės priežiūros darbus.

Papildomas lygiagretusis kėlimas

Žemės ūkyje, atliekų perdirbimo ir tvarkymo srityse, miškininkystėje ar pramonėje dirbantiems klientams ratinius krautuvus galima aprūpinti pailgintu pakrovimo rėmu ir specialia „Tool Master“ versija, kuri leidžia atlikti tikslų lygiagretųjį kėlimą.

Produktyvumas

Kaip visos A serijos mašinos, HL940A turi „viskas viename“ tipo išmetamųjų dujų baigiamojo apdorojimo sistemą, kuri sumažina išmetamųjų teršalų kiekį, eksploatacines išlaidas, padidina patikimumą ir supaprastina techninę priežiūrą.

Itin tiksli suminio automatinio arba rankinio svėrimo sistema

Itin tiksli suminio automatinio arba rankinio svėrimo sistema bet kokioje aplinkoje padeda efektyviai valdyti gamybą. Siekiant maksimalaus tikslumo, ekrane rodomos svėrimo klaidų piktogramos ir dviejų spalvų svorio vertės indikatorius.