.

.

Hyundai HL965 Frontalinis krautuvas

  • 5 METŲ ARBA 10000 MOTOVALANDŲ GAMYKLINĖ GARANTIJA ;
  • VISAPUSIŠKAS TECHNIKOS APTARNAVIMAS IR REMONTAS;
  • TURIME SANDELYJE DAUGIAU KAIP 95% ATSARGINIŲ DALIŲ IR MEDŽIAGŲ;
  • GALIMAS JŪSŲ TECHNIKOS PIRKIMAS ARBA KEITIMAS SU MŪSŲ ARBA JŪSŲ PRIEMOKA;
  • PARDUODAME IŠSIMOKĖTINAI BE BANKO. PRADINIS ĮNAŠAS NUO 0%;
  • STATYBINĖS TECHNIKOS NUOMA;

Technikos užklausimas

GALIMAS JŪSŲ TECHNIKOS PIRKIMAS ARBA KEITIMAS SU MŪSŲ ARBA JŪSŲ PRIEMOKA!

Turite nereikalingą statybinę techniką? Pasiūlysime Jums geriausią kainą, greitai sutvarkysime dokumentus ir vietoje atsiskaitysime grynaisiais arba pavedimu.
SUPERKAME:
Mikroautobusus, sunkvežimius, traktorius, ekskavatorius, savivarčius, žemės ūkio techniką, kelių tiesimo techniką, priekabas, puspriekabės ir kitą spec. techniką;
TECHNIKA GALI BŪTI: Veikianti, neveikianti, neeksploatuojama, daužta, areštuota, su vairu dešinėje; Atsiskaitymas ir dokumentų tvarkymas iš karto vietoje. Galimas technikos keitimas - pakeisime Jūsų transporto priemonę su mūsų arba Jūsų priemoka. Svarstysime visus keitimo variantus. Galime nupirkti Jūsų naudoto transporto parką!

SUSISIEKITE SU MUMIS JUMS PATOGIU METU!
info@hml.lt arba telefonu +370 699 12766

OFICIALUS HYUNDAI SERVISAS

Mes siūlome profesionalią, aukštos kokybės statybinę techniką ir jos priežiūrą. Garantinį ir pogarantinį technikos aptarnavimą atlieka mūsų įmonės specialistai, praėję statybinės technikos, remonto ir diagnostikos apmokymus Belgijoje. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įmonė turi filialus, kuriuose konsultuojame klientus technikos eksploatacijos, pardavimo, garantinio aptarnavimo klausimais. Taip pat šiuose miestuose turime mobilius servisus, kurie prižiūri ir remontuoja HYUNDAI techniką visoje Lietuvoje. Pagrindinis įmonės servisas yra Vilniuje. Čia atliekami visi HYUNDAI technikos remonto darbai.


ORIGINALIOS HYUNDAI DALYS
Nuo oro varžto iki važiuoklės - mes turime visas detales, kurių gali prireikti remontuojant ar atnaujinant HYUNDAI statybinę techniką. HYUNDAI atsarginės dalys yra pagamintos pagal griežtus HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES reikalavimus, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, todėl jos yra tvirtos, patikimos ir, poreikiui esant, gali būti atnaujintos. Visas originalias HYUNDAI technikos detales galima įsigyti tik iš UAB Sunkioji technika - oficialaus HYUNDAI atstovo Lietuvoje. Serviso tarnybos atsarginių detalių sandėlyje visada yra HYUNDAI mašinų techniniam aptarnavimui reikalingos detalės ir medžiagos. Didesnės apimties remontams detalės, kurių nėra šiame sandėlyje, pristatomos per 1-2 darbo dienas iš paskirstymo sandėlių Belgijoje, kur laikoma per 90% visų HYUNDAI mašinoms reikalingų dalių. Be to, visoms HYUNDAI detalėms taikoma gamyklinė garantija.

info@hml.lt arba telefonu +370 699 12766

TECHNINIAI DUOMENYS
Variklis Cummins QSL9 - EU Stage IV / Tier 4 Final
Nominali variklio galia 198.0 kW / 269 AG / 2100 Aps/min.
Darbinis svoris 20100 KG
Kaušo talpa (su kaupu) 3.60 - 4.20 M³
Važiavimo greitis (Pirmyn / Atgal) 40 KM/H
Kaušo prasilaužimo jėga 17400 KG
Galinė apkrova esant maksimaliam posūkiui 12720 KG
BAZINĖ KOMPLEKTACIJA
Komplektacija Jutiklinis, liečiamasis valdymo ekranas (angl. Touch screen);
Galinio vaizdo stebėjimo kamera;
Laisvų rankų įranga (angl. Hands free);
Keyless Go sistema (beraktė užvedimo sistema);
Mašinos monitoringas nuotoliniu būdu HYUNDAI HI-MATE sistema;
info@hml.lt arba telefonu +370 699 12766
HL965
info@hml.lt arba telefonu +370 699 12766

Populiariausia technika