.

 

Statybinė technika naudojama statybose, žemės ūkyje ar kitose srityse draudžiama ne tik nuo avarijų kelyje, bet taip pat ir nuo įvairių atsitikimų dirbant - apvirtimų, susidūrimų, taip pat nuo ugnies, vandens, gamtinių jėgų ir kitų turtinių rizikų. Dažniausiai tokia technika apgadinama įvykus įvairiems atsitikimams, ypač tai aktualu statybinei technikai dirbant statybose, kai technika apvirsta, įvažiavusi į griovį ir pan. Taip pat gaisrai. Kadangi tokia technika yra išties brangi, gaisro atveju įmonės, bendrovės ar ūkininko patirti nuostoliai vien tik dėl šios technikos praradimo būna išties dideli.

Savaeigė technika gali būti apdraudžiama: 


Nuo visų rizikų, t.y. nuo visų netikėtų ir polise nenumatytų įvykių, sukėlusių tiesioginį draudimo objekto netekimą, sunaikinimą arba sugadinimą, išskyrus nustatytus nedraudžiamuosius įvykius, kurie yra numatyti taisyklėse.

Visą parduodamą statybinę techniką HML klientai gali įsigyti lizingo būdu. Visomis paslaugomis gali naudotis tiek juridiniai (įmonės, bendrovės, įstaigos ir pan.), tiek fiziniai (privatūs) asmenys. Populiariausios yra šios lizingo rūšys:


Finansinis lizingas Privalumai: 


Nereikia įkeisti papildomo turto;

Pagrindines sąlygas (pradinės įmokos dydį, lizingo laikotarpį, mokėjimo būdą) pasirenkate atsižvelgdami į savo poreikius ir galimybes;

Padedame įsigyti pageidaujamą turtą, sutvarkome pirkimo dokumentus;Finansinis lizingas - tai puikus investicijos finansavimo įrankis, tinkantis tiek stambioms, tiek smulkioms įmonėms. Pasinaudojęs šia finansavimo galimybe klientas galės laisvai naudoti įsigytą statybinę techniką. Finansinio lizingo esmė yra susijusi su Lizingo gavėjo materialaus turto vertės apskaita. Lizingo įmoką sudaro turto išpirkimo įmoka ir palūkanos. Palūkanos ir nusidėvėjimas priskiriami prie sąnaudų, o pridėtinės vertės mokestis apskaitomas atitinkamai pagal LR įstatymus. Technika priklauso lizingo kompanijai nuosavybės teise visus metus arba lizingo sutarties galiojimo laikotarpiu. Nuosavybės teisė pereina Lizingo gavėjui iš karto sumokėjus paskutinę įmoką. PVM nuo technikos vertės (21 proc.) ir palūkanos yra įtraukti į eilines mėnesio įmokas.

Statybinės technikos veiklos nuoma 


Veiklos nuoma - tai nuomos sandoris, kai lizingo bendrovė įsigyja kliento pageidaujamą turtą ir perduoda jį klientui naudotis iš anksto sutartam laikotarpiui. Pasibaigus nuomos sutarčiai, klientas gali grąžinti turtą lizingo bendrovei, sudaryti naują veiklos nuomos sutartį tam pačiam turtui ar sudaryti sutartį naujam turtui. Teikiamos paslaugos esmė - statybinės technikos veiklos nuomos paslaugų teikimas už tam tikrą pastovų mokestį bei statybinės technikos aptarnavimas, išlaisvinant apyvartines lėšas, supaprastinant apskaitą, sumažinant tiesioginės veiklos palaikymo, aptarnavimo kaštus.

Daugiau informacijos:

Martynas Slovikas
Telefono nr.: +370 699 12766
El. paštas: martynas.slovikas@hml.lt

 

brc_lizingas.pngswedbank.pngsb.pngseb.png