„Hyundai“ prie savo produktų grupės prideda šarnyrinius savivarčius

„Hyundai Construction Equipment“ pristatė du šarnyrinius savivarčių modelius savo sparčiai besiplečiančiai sunkiosios statybos ir žemės kasimo įrangos linijai. HA30A ir HA45A vardinė naudingoji apkrova yra atitinkamai 28 tonos ir 41 tona, todėl idealiai tinka didesniems Hyundai vikšriniams ekskavatoriams ir ratiniams krautuvams.

Funkcijos apima:

  • Vienodas svorio paskirstymas su nuožulniu galiniu važiuoklės rėmu užtikrina stabilumą, nes daugiau apkrovos paskirstomos mašinos centre, todėl svorio centras yra žemas.
  • Galinės ašies vežimėlis užtikrina aukščiausią kontaktą su žeme ir geriausią savo klasėje sukibimą.
  • Dėl naujoviškos transmisijos koncepcijos priekinės važiuoklės rėmas yra trumpesnis.
  • Arti priekinės ašies sumontuotas šarnyrinės jungties posūkio žiedas užtikrina vienodą apkrovos paskirstymą priekyje ir gale bei skersai priekinės ašies vairavimo metu.
  • Erdvi operatoriaus kabina, lengvai pasiekiama iš mašinos priekio.

Patikrinta pavara

„Hyundai“ naudojo galingus „EU Stage V“ reikalavimus atitinkančius „Scania“ dyzelinius variklius, kad galėtų varyti abu sunkvežimius. HA30A naudoja penkių cilindrų, 9,3 l, DC9 dyzelinį variklį su turbokompresoriumi, išvystantį 375 AG (276 kW) ir 1 876 Nm sukimo momentą. Didesniame HA45A yra šešių cilindrų, 12,7 litro DC13 dyzelinis variklis, išvystantis maksimalią 500 AG (368 kW) galią ir 2 476 Nm sukimo momentą.

Patogumas ir apsauga

Erdviausia ROPS/FOPS kabina pasižymi ergonomišku valdymo mygtuku išdėstymu, kurį lengva pasiekti iš aukštos kokybės pneumatinės pakabos operatoriaus sėdynės. Į specifikaciją įeina su MP3 ir Bluetooth suderinamas radijas, USB įkroviklis, universalūs saugos turėklai ir kojų atrama. Aplink kabinos vidų yra daug saugyklos vietos, kurioje galima pasirinkti vėsinimo / karšto vandens dėžę ir 12 V maitinimo lizdus operatoriaus telefonams ir kitiems priedams. Visiška kabinos klimato kontrolė yra standartinė abiejuose modeliuose, o vidinis garso lygis yra tik 72 dB(A), kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas visą darbo dieną.

Specifikacijos:

Modelis: HA30A
Kėbulo tūris (be/su bagažine): 16.8m3/17.8m3
Naudinga apkrova: 28 t
Variklis: Scania DC9 Stage V
Galia: 375hp (276kW)
Naudinga apkrova: 1,876 Nm

Model: HA45A
Kėbulo tūris (be/su bagažine): 24.4m3/26.0m3
Naudinga apkrova: 41 t
Variklis: Scania DC13 Stage V
Galia: 500hp (368kW)
Naudinga apkrova: 2,476 Nm