„Hyundai“ + „Doosan“ = „Hyundai Genuine“

„Hyundai Heavy Industries Group“ 2021 m. rugpjūtį įsigijus „Doosan Infracore“ buvo įsteigta tarpinė kontroliuojančioji bendrovė „Hyundai Genuine“. Nuo tada „Doosan Infracore“ buvo pervadintas į „Hyundai-Doosan Infracore“. „Hyundai Construction Equipment“ ir „Hyundai-Doosan Infracore“ ir toliau veiks pagal savo valdymo sistemas ir konkuruos kaip giminingos įmonės pasaulinėje įrangos rinkoje.

„Hyundai Genuine“ teiks paramą abiem verslo vienetams, tuo pačiu maksimaliai didindama tarpusavio bendradarbiavimą:

  • „Hyundai Construction Equipment“ ir „Hyundai-Doosan Infracore“ konkuruos pasaulinėje įrangos rinkoje;
  • Technologinis bendradarbiavimas prasidės nuo bendros integruotų ekskavatorių ir ratinių krautuvų platformų kūrimo;
  • Vystomas statybinės technikos vandeniliu varomų variklių planas;
  • Derinami moksliniai tyrimai ir tolimesnis vystymas siekiant paskatinti technologijų plėtrą;
  • Planuojamos tolimesnės investicijos į bendrą verslo pradžią, automatizavimą ir elektrifikavimą.

Kartu stipresni

„Hyundai Genuine“ siekia patekti į penkių didžiausi pasaulyje statybinės įrangos gamintojų sąrašą ir iki 2025 m. užimti 5 % pasaulio rinkos. Šio rezultato siekiama kuriant integruotas ekskavatorių ir ratinių krautuvų platformas, kurias naudos abi įmonės. Abi gamybos įmonės sujungs savo mokslinių tyrimų ir plėtros pastangas, kad padidintų technologinį konkurencingumą, o pardavimų pranašumai bus didinami dėl vienas kitą papildančių mašinų asortimento.

Šviesesnės ateities link

Ateityje bus didinamos naujos investicijos, siekiant užtikrinti naujos kartos verslo veiklą. Planuose – vandenilinių variklių statybų įrangai kūrimas, tolesni įmonių susijungimai ir įsigijimai, glaudesnis pramonės ir universitetų bendradarbiavimas siekiant plėtoti rinkoje pirmaujantį ekspertiškumą automatizavimo ir elektrifikavimo srityse.

„Hyundai Heavy Industries“ grupės pirmininkas Kwon Oh-gap pažadėjo plėtoti statybinės įrangos verslą kaip pagrindinį grupės sektorių, paremtas tolesnėmis investicijomis grupės lygiu.