„Hyundai Construction Equipment“ (HCE) kartu su „Hyundai Motors“ kuria „vandenilio kuro ekskavatorius“

  • Vandenilio kuro ekskavatorių kūrimas prasidės 2020 m., o masinio platinimo data numatyta 2023 m.
  • Vandenilio kuro elementai yra labiau suderinami su didele statybine įranga, nes lengviau plečiama nei ličio baterijos.
  • Tikimasi, kad susitarimas suteiks „Hyundai Construction Equipment“ galimybę pirmauti būsimoje vandeniliu varomos įrangos rinkoje ir užsitikrinti geresnes pozicijas kuriant pasaulinį standartą.

Group“, kad sukurtų pirmąją pasaulyje vandeniliu varomą statybinę įrangą. Praėjusį vasarį „Hyundai Construction Equipment“ pasirašė memorandumą dėl bendro vandenilio kuro elementų statybos įrangos kūrimo su „Hyundai Motors“ ir „Hyundai Mobis“ savo Mabuk tyrimų centre Yongin-si mieste, Gyeonggi-do. Kartu šios trys įmonės per ateinančius kelerius metus sieks sukurti vandeniliu varomus šakinius krautuvus ir vidutinės/didelės galios vandeniliu varomus ekskavatorius.

„Hyundai Construction Equipment“ pastaraisiais metais toliau daug dėmesio skyrė ekologiškos statybinės įrangos ir mašinų kūrimui. 2010 m. ji masiškai pagamino pirmąjį ritinio tipo elektrinį ekskavatorių (laidinio tipo įranga, naudojama su prijungtu maitinimo kabeliu), o 2018 m. Korėjoje pirmą kartą sukūrė nedidelį elektrinį ekskavatorių, aprūpintą didelės talpos baterija.