„Hyundai Construction Equipment Europe“ (HCEE) kasmetinėje prekybos atstovų konferencijoje pristato visiškai naują A serijos mašinų išvaizdą

Šiandien, kasmetinėje statybinės įrangos atstovų konferencijoje Europos būstinėje, HCEE vadovų komanda atskleidė visiškai naują A serijos mašinų išvaizdą. Naujosios V etapo reikalavimus atitinkančios A serijos mašinos, apimančios ratinius krautuvus ir ekskavatorius, dabar pritaikys „šviežią“ naują spalvų derinį, o tradicinę geltoną rankeną ir strėlę pakeis modernus pilkai žalias tonas, kuris yra identiškas važiuoklės spalvai.

Pasiruošę toliau stiprinti „Hyundai Construction Equipment“ prekės ženklą

Naujasis HCEE prekės ženklo dažymas leis klientams lengvai atskirti A serijos mašinas lauke. HCEE teigia, kad dabartinės A serijos spalvų schemos pakeitimas turės didelę įtaką prekės ženklui.
Nauja išvaizda sustiprins prekės ženklo įvaizdį. „Hyundai“ mano, kad nauja pilkai žalia svirties ir strėlės spalva suteiks A serijai labiau atpažįstamą įvaizdį – išskirs mašinas iš konkurentų prekių ženklų, nes „Hyundai“ sustiprins savo buvimą Europos rinkoje.

„HYUNDAI“ logotipo spalva, kaip matoma ant strėlės, taip pat pasikeis ir bus balta ir paryškinta, o tai yra skirta pagerinti prekės ženklo matomumą ir mašinos atpažinimą. Vėlgi, šis pakeitimas išskirs A serijos ekskavatorių arba ratinį krautuvą, veikiantį lauke.

Naujas tamsus svirties ir strėlės atspalvis taip pat užtikrins, kad natūralūs tepalų, nešvarumų ir riebalų spalvos pokyčiai bus mažiau matomi. Kuris puikiai atrodys ir estetiniu požiūriu!

Naujos spalvos bus pritaikytos ir kitoms A serijos mašinoms.