„Hyundai CEE“: gerokai pranoksta pirminius lūkesčius

Dr. Hubertus Münster, HCEE pardavimų ir rinkodaros direktorius, analizuoja rinkos raidą 2021 m. ir nurodo numatomą statybinės įrangos verslo dinamiką 2022 m.

2021 metai Grupei buvo kupini iššūkių. Nuolatinis gausus užsakymų priėmimas pastūmėjo HCEE į priekį. Iki vasaros pabaigos nebuvo tiekimo kliūčių, todėl V etapo reikalavimus atitinkančių A serijos ratinių ekskavatorių, ilgai lauktų rinkoje, pristatymas šiek tiek atidėtas. Nepaisant to, metų rezultatas Europoje bus gerokai didesnis nei 2020 m. ir gerokai viršys pradinius 2021 m. lūkesčius. Taip yra todėl, kad daugelyje Europos regionų atsigavimas buvo greitesnis ir stipresnis nei tikėtasi. JK pasirodė labai gerai dėl palyginti ankstyvos Didžiosios Britanijos vakcinacijos kampanijos sėkmės, galutinio aiškumo dėl „Brexit“ ir palankių valiutų kursų pokyčių. Italijos rinka taip pat užfiksavo labai stiprų augimą, palyginti su praėjusiais metais.

Mūsų nuomone, Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos rinkos vystėsi minimaliai, o tai yra dėl to, kad nuosmukis praėjusiais metais buvo daug nuosaikesnis nei tokiose rinkose kaip, pavyzdžiui, JK ir Italija, kurios dabar išgyvena spartų augimą. Prekiautojų tinklas Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje šiuo metu nesikeičia.

Dabar, kai beveik visas statybinės įrangos asortimentas buvo pakeistas į V etapo variklius ir įdiegta daug elektroninių funkcijų, ateinančiais mėnesiais sutelksime dėmesį į dar didesnį prekės ženklo pripažinimą, įgyvendindami daugybę projektų. Šios priemonės apima, pavyzdžiui, pagrindinių sąskaitų verslo įkūrimą visoje Europoje ir mūsų bendravimo internetu pertvarkymą. Mes specialiai patenkiname savo Europos klientų poreikius su tokiais produktais kaip visiškai naujas HW170A-CR (CR = Compact Radius) ratinis ekskavatorius.