HYUNDAI technikos finansavimas

 

Visą parduodamą statybinę techniką HML klientai gali įsigyti lizingo būdu. Visomis paslaugomis gali naudotis tiek juridiniai (įmonės, bendrovės, įstaigos ir pan.), tiek fiziniai (privatūs) asmenys. Populiariausios yra šios lizingo rūšys:


Finansinis lizingas


Privalumai: 


Nereikia įkeisti papildomo turto;

Pagrindines sąlygas (pradinės įmokos dydį, lizingo laikotarpį, mokėjimo būdą) pasirenkate atsižvelgdami į savo poreikius ir galimybes;

Padedame įsigyti pageidaujamą turtą, sutvarkome pirkimo dokumentus;Finansinis lizingas - tai puikus investicijos finansavimo įrankis, tinkantis tiek stambioms, tiek smulkioms įmonėms. Pasinaudojęs šia finansavimo galimybe klientas galės laisvai naudoti įsigytą statybinę techniką. Finansinio lizingo esmė yra susijusi su Lizingo gavėjo materialaus turto vertės apskaita. Lizingo įmoką sudaro turto išpirkimo įmoka ir palūkanos. Palūkanos ir nusidėvėjimas priskiriami prie sąnaudų, o pridėtinės vertės mokestis apskaitomas atitinkamai pagal LR įstatymus. Technika priklauso lizingo kompanijai nuosavybės teise visus metus arba lizingo sutarties galiojimo laikotarpiu. Nuosavybės teisė pereina Lizingo gavėjui iš karto sumokėjus paskutinę įmoką. PVM nuo technikos vertės (21 proc.) ir palūkanos yra įtraukti į eilines mėnesio įmokas.

Statybinės technikos veiklos nuoma


Veiklos nuoma - tai nuomos sandoris, kai lizingo bendrovė įsigyja kliento pageidaujamą turtą ir perduoda jį klientui naudotis iš anksto sutartam laikotarpiui. Pasibaigus nuomos sutarčiai, klientas gali grąžinti turtą lizingo bendrovei, sudaryti naują veiklos nuomos sutartį tam pačiam turtui ar sudaryti sutartį naujam turtui. Teikiamos paslaugos esmė - statybinės technikos veiklos nuomos paslaugų teikimas už tam tikrą pastovų mokestį bei statybinės technikos aptarnavimas, išlaisvinant apyvartines lėšas, supaprastinant apskaitą, sumažinant tiesioginės veiklos palaikymo, aptarnavimo kaštus.

Daugiau informacijos:

Martynas Slovikas
Telefono nr.: +370 699 12766
El. paštas: martynas.slovikas@hml.lt